Naujienlaiškis
Naujienos
Visos naujienos >
2015/04/03
Gydytoja A. Usonienė dalyvavo konferencijoje JAV
Kovo 5-6 dienomis mūsų klinikos gydytoja Audronė Usonienė dalyvavo Europos žmogaus vaisingumo ir embriologijos draugijos (ESHRE) ir Amerikos reprodukcinės medicinos asociacijos (ASRM) konferencijoje "ESHRE ir ASRM geriausieji", kuri vyko Niujorke, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
15/02/15
Vaisingumo klinikoje - naujas kiaušintakių tyrimas
Vaisingumo klinikoje pradėtas taikyti naujas kiaušintakių praeinamumo tyrimas - Histerosalpingo kontrasto sonograma (HyCoSy).

APIE KLINIKĄ„Vaisingumo klinika” pradėjo savo veiklą 2000 metų liepos mėnesį Vilniuje. Šiuo metu tai didžiausia nevaisingumo problemas sprendžianti gydymo įstaiga Lietuvoje, atliekanti daugiausia pagalbinio apvaisinimo procedūrų šalyje.

Siekiame padėti kiekvienai šeimai susilaukti savo vaikų, taikydami šiuolaikinius nevaisingumo gydymo metodus ir kurdami jaukią bei patogią aplinką pacientui ir gydytojui. Vertiname mūsų pacientų pasitikėjimą, klinikos gydytojų bei embriologų aukštą kvalifikaciją ir patirtį.

„Vaisingumo klinikos“ padaliniai šiuo metu veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, juose dirba aukščiausios kvalifikacijos nevaisingumo gydymo ir pagalbinio apvaisinimo specialistai.

plačiau >