Naujienos
Visos naujienos >
15/08/25
Kviečiame dalyvauti konferencijoje „PRENATALINĖ, GENETINĖ IR PREIMPLANTACINĖ DIAGNOSTIKA"
Konferencija 2015 m. rugsėjo 26 d. vyks Vilniaus Universiteto mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5).
2015/05/07
Nuolaidos birželio mėnesį užsiregistravusioms poroms!
Birželį, kuris visame pasaulyje minimas kaip nevaisingų porų mėnuo, Vaisingumo klinika tradiciškai kviečia nevaisingas poras pasitikrinti klinikoje bei gauti 15 proc. nuolaidą pagalbinio apvaisinimo procedūrai.

APIE KLINIKĄ„Vaisingumo klinika” pradėjo savo veiklą 2000 metų liepos mėnesį Vilniuje. Šiuo metu tai didžiausia nevaisingumo problemas sprendžianti gydymo įstaiga Lietuvoje, atliekanti daugiausia pagalbinio apvaisinimo procedūrų šalyje.

Siekiame padėti kiekvienai šeimai susilaukti savo vaikų, taikydami šiuolaikinius nevaisingumo gydymo metodus ir kurdami jaukią bei patogią aplinką pacientui ir gydytojui. Vertiname mūsų pacientų pasitikėjimą, klinikos gydytojų bei embriologų aukštą kvalifikaciją ir patirtį.

„Vaisingumo klinikos“ padaliniai šiuo metu veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, juose dirba aukščiausios kvalifikacijos nevaisingumo gydymo ir pagalbinio apvaisinimo specialistai.

plačiau >
 
Naujienlaiškis