Naujienlaiškis
Naujienos
Visos naujienos >
15/02/15
Vaisingumo klinikoje - naujas kiaušintakių tyrimas
Vaisingumo klinikoje pradėtas taikyti naujas kiaušintakių praeinamumo tyrimas - Histerosalpingo kontrasto sonograma (HyCoSy).
11/11/14
„Vaisingumo klinikoje“ embrionai stebimi 24 valandas per parą!
Vaisingumo klinika pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo naudoti unikalų embrionų inkubatorių Esco Miri® TL, paremtą „time-lapse“ – periodinio fotografavimo metodu.

APIE KLINIKĄ„Vaisingumo klinika” pradėjo savo veiklą 2000 metų liepos mėnesį Vilniuje. Šiuo metu tai didžiausia nevaisingumo problemas sprendžianti gydymo įstaiga Lietuvoje, atliekanti daugiausia pagalbinio apvaisinimo procedūrų šalyje.

Siekiame padėti kiekvienai šeimai susilaukti savo vaikų, taikydami šiuolaikinius nevaisingumo gydymo metodus ir kurdami jaukią bei patogią aplinką pacientui ir gydytojui. Vertiname mūsų pacientų pasitikėjimą, klinikos gydytojų bei embriologų aukštą kvalifikaciją ir patirtį.

„Vaisingumo klinikos“ padaliniai šiuo metu veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, juose dirba aukščiausios kvalifikacijos nevaisingumo gydymo ir pagalbinio apvaisinimo specialistai.

plačiau >