Mūsų klinikoje teikiamos paslaugos
Visos paslaugos >
Konsultuojame poras, atliekame vaisingumo tyrimus ir prireikus gydome nevaisingumą, taikydami efektyviausius pagalbinio apvaisinimo būdus.
Atliekame pirmines apžiūras, ginekologinių ligų diagnostiką, konsultuojame ir gydome.
Naujienlaiškis
Naujienos
Visos naujienos >
11/11/14
„Vaisingumo klinikoje“ embrionai stebimi 24 valandas per parą!
Vaisingumo klinika pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo naudoti unikalų embrionų inkubatorių Esco Miri® TL, paremtą „time-lapse“ – periodinio fotografavimo metodu.
08/05/14
Birželis- nevaisingų porų mėnuo!
Birželis visame pasaulyje minimas kaip nevaisingų porų mėnuo. „Vaisingumo klinika“ tradiciškai prisideda prie šio mėnesio iniciatyvų ir kviečia visas nevaisingas poras pasitikrinti klinikoje bei gauti 15 proc. nuolaidą pagalbinio apvaisinimo procedūrai.

APIE KLINIKĄ„Vaisingumo klinika” pradėjo savo veiklą 2000 metų liepos mėnesį Vilniuje. Šiuo metu tai didžiausia nevaisingumo problemas sprendžianti gydymo įstaiga Lietuvoje, atliekanti daugiausia pagalbinio apvaisinimo procedūrų šalyje.

Siekiame padėti kiekvienai šeimai susilaukti savo vaikų, taikydami šiuolaikinius nevaisingumo gydymo metodus ir kurdami jaukią bei patogią aplinką pacientui ir gydytojui. Vertiname mūsų pacientų pasitikėjimą, klinikos gydytojų bei embriologų aukštą kvalifikaciją ir patirtį.

„Vaisingumo klinikos“ padaliniai šiuo metu veikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, juose dirba aukščiausios kvalifikacijos nevaisingumo gydymo ir pagalbinio apvaisinimo specialistai.

plačiau >